search
Гаряча лінія Молочна продукція та компанія (8:00—20:00) 0 (800) 501 625 Спеціалізоване харчування Nutricia (9:00—18:00) 0 (800) 501 785

Данон в Україні відзначає День працівника сільського господарства, винагороджуючи партнерів під час онлайн-конференції «ЛІДЕРИ РАЗОМ»

17 November

Кінець осені – це сезон збору урожаю. Як правило, у цей період у всьому світі віддають належне родючій землі та трудящим рукам працівників аграрного сектору.

В Україні теж здавна шанують аграріїв і щорічно у третю неділю листопада відзначають День працівника сільського господарства. Тому, цьогоріч ми організували та присвятили нашу традиційну конференцію не лише партнерському діалогу постачальників та виробників молока, але й такій особливій події як День працівника сільського господарства.

В рамках нашої програми ми у прямому ефірі поспілкувались з представниками профільного міністерства: Тарасом Висоцьким, Заступником міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Оленою Дадус, Заступником директора департаменту аграрної політики та Наталією Щировою, Керівником експертної групи у сфері безпечності харчових продуктів, здоров’я та благополуччя тварин Директорату державної політики у сфері санітарних та фітосанітарних заходів.

Представники міністерства розповіли про програми державної підтримки виробників молока в Україні та який алгоритм дій виробника молока, якщо він потребує такої підтримки. Виробники молока ж цікавилися основними моментами інспектування ферм та яким чином держава буде здійснювати контроль за гатунками молока.

Під час онлайн-конференції учасники також зазирнули за лаштунки виробництва молочної продукції, познайомились з прогресивними практиками, а також довідались про споживацькі тенденції на ринку молочних продуктів.

Традиційно, під час наших щорічних партнерських конференцій з виробниками та постачальниками молока компанія Данон  відзначає наших партнерів за найбільш важливі досягнення. Цього року нашими переможцями стали:

  1. Товариство з обмеженою відповідальністю «АГРОФІРМА «ПІСЧАНСЬКА» в номінації  «Найкраща продуктивність»
  2. Приватне підприємство «Агрофірма «РОЗВОЛОЖЖЯ», в номінації «Бездоганна якість»
  3. Приватне сільськогосподарське підприємство «Зарічне», в номінації «Сталий розвиток»

Усі переможці отримали від компанії сучасний технологічний подарунок – аналізатор соматичних клітин, так званий «молочний сканер».

«Ми неймовірно вдячні нашим партнерам, що вже багато років співпрацюють з нашою компанією, надаючи молоко найвищої якості. Якість для молочної продукції чи не найважливіший інгредієнт, адже молочні продукти споживає кожен українець, це продукт який є частиною української здорової тарілки. В компанії Данон ми переконані, що саме через такі продукти харчування ми несемо здоров’я нашим споживачам.» - зазначив Генеральний Директор Данон в Україні Адріан-Валентін Паску.