search
Гаряча лінія Молочна продукція та компанія (8:00—20:00) 0 (800) 501 625 Спеціалізоване харчування Nutricia (9:00—18:00) 0 (800) 501 785

Щодо роботи компанії Данон в Україні під час пандемії коронавірсу COVID-2019

03 April

Наша планета зіткнулася з пандемією, яка торкнулась усіх нас. В цих складних умовах, працівники компанії Данон по всьому світу щодня демонструють виняткове єднання та відданість єдиній меті: забезпечувати наш ланцюг виробництва та постачання, аби ми могли і надалі забезпечувати вас щодня свіжими та якісними продуктами харчування.  

Звичайно, це можливо забезпечити лише за умови чіткого пріоритету - забезпечити безпеку наших 100 000 працівників у всьому світі.

Аби створити ці безпечні умови для роботи ми впровадили комплекс суворих заходів, які передбачають віддалену роботу для більшості офісних та адміністративних працівників, підвищені санітарно-гігієнічні заходи та нагляд на всіх локаціях, забезпечення співробітників необхідними індивідуальними засобами захисту, мінімізація скупчення людей на виробництві, шляхом розведення змін, впровадження особливих умов трансферу працівників на виробництво тощо.

Це лише частина радикальних та безпрецедентних заходів для посилення стійкості наших команд та нашого виробничо-збутового ланцюга. Крім цього:  

  • На період кризи не припиняється дія трудових договорів з працівниками компанії.
  • Для всіх співробітників Данон як у світі, так і в Україні забезпечене широке покриття допомоги (охорона здоров'я, відпустки по догляду за дітьми, умови для роботи віддалено під час карантину).
  • Для працівників компанії в Україні, які працюють на місцях (виробнича функція, функція збуту та постачання) в цей складний період впроваджені програми підтримки та заохочення у вигляді компенсації харчування, продуктових наборів, тощо.

Ще ніколи наша візія «Одна планета. Одне здоров’я» не набувала такого значення, як сьогодні. В цей період, ми разом з нашими співробітниками, партнерами та друзями з гідністю здійснюємо місію нести здоров'я через продукти харчування якомога більшій кількості людей. Сьогодні, завтра, післязавтра так, як ми це робимо вже протягом 100 років.

Дякуємо вам за те, що ви з нами в цей складний період. Віримо - разом нам під силу пройти через усі випробування.