Маніфест «Данон 2020» - це декларація, яка визначає напрямки нашої діяльності по всьому світу. Це ініціатива, що покликана трансформувати нашу компанію до 2020 року і стосується кожного данонівця.

Життя у стилі Маніфесту відповідає нашим цінностям та покликане актуалізувати переконання та зобов’язання, які проголошує єдина місія «Данон» – нести здоров'я через корисні продукти харчування.

НАШІ ПЕРЕКОНАННЯ

У «Данон» ми віримо, що

 • МІЦНЕ ЗДОРОВ‘Я — ЦЕ ГОЛОВНЕ

  Міцне здоров'я є запорукою доброго самопочуття і є комплексним поняттям, яке сполучає між собою здорове тіло, здоровий розум, позитивні емоції та відчуття.

 • КОРИСНА ЇЖА — ЦЕ ОСНОВА ЗДОРОВ’Я

  Здорове харчування є невід'ємною частиною життя, адже це фундамент нашого доброго самопочуття. З плином часу це твердження не втрачає своєї актуальності.

 • ЇЖА СТВОРЮЄ ЗАТИШОК, ЯКИЙ Є ОСНОВОЮ КОЖНОЇ КУЛЬТУРИ

  Здорове харчування – це поняття, яке виходить за межі визначень апетиту та потреби в харчуванні. Кожна культура має свої завжди різні та унікальні особливості харчування, які варті того, щоб їх вивчати.

 • ЗДОРОВ’Я НЕ МОЖЕ ДОВГО ІСНУВАТИ БЕЗ ЗАДОВОЛЕННЯ

  Ніхто не буде їсти здорову їжу, якщо вона не викликатиме апетит та задоволення від споживання. Задоволення їжею — це передумова здорового способу життя.

 • ДОБРОБУТ НАЦІЇ ПОЧИНАЄТЬСЯ ЗІ ЗДОРОВОЇ ПЛАНЕТИ

  Все, що ми їмо, залежить від землі, на якій воно вирощується. Як садівники цієї планети, ми зобов’язані розумно та раціонально ставитися до використання її ресурсів.

 • ДОСЛІДНИЦЬКА РОБОТА — НАШ КРАЩИЙ ПОМІЧНИК

  Їжа – це більше, ніж природа. Це результат людських зусиль, симбіоз технологічного прогресу та глибинного розуміння цінності харчування та потенціалу їжі.

 • ГОТУЄМОСЬ ДО ЗАВТРА ВЖЕ СЬОГОДНІ

  Для цього та майбутніх поколінь можуть та будуть знайдені нові шляхи підтримки здоров’я через корисні, доступні продукти та безпечну воду? для якомога більшої кількості людей.

МІСІЯ В ДІЇ

У «Данон» ми відповідаємо за

 • ЗДОРОВ’Я І ДОБРОБУТ

  Ми будемо підтримувати наших співробітників і споживачів у їх прагненні до міцного здоров’я та якісного життя, заохочуючи до здорового харчування та здорового способу життя.

 • МАКСИМАЛЬНІ ЗУСИЛЛЯ, ЯКІ МИ МОЖЕМО ДОКЛАСТИ

  Ми гарантували і будемо гарантувати високу якість нашої продукції — незалежно від того, яку продукцію обере споживач та в якій країні вона вироблена.

 • КОЖНУ ЛЮДИНУ, У БУДЬ-ЯКОМУ ВІЦІ

  Ми зробимо все можливе задля того, щоб наші продукти задовольняли різноманітні смаки наших споживачів, незалежно від віку, заохочували до збалансованого харчування чи відповідали специфічним потребам.

 • ЗДОРОВ’Я САМЕ У ВАШІЙ ОСЕЛІ

  Ми впевнені, кожна культура має підтримувати власні традиції харчування та здорового способу життя. Саме тому ми пропонуємо такі продукти, які відповідають місцевим традиціям та задовольнятимуть місцеві потреби в харчуванні.

 • НАШУ ПЛАНЕТУ ТА ЇЇ НАСЛІДДЯ

  Нам не байдуже здоров’я планети, тому ми будемо направляти всю енергію на захист та збереження різноманіття природи, в усіх її проявах та екосистемах.

 • ТЕ, ЩО ВИНАЙДЕНО І ТЕ, ЩО ЩЕ МАЄ БУТИ ВИНАЙДЕНО

  Ми завжди будемо дотримуватись нашого зобов'язання впливати на здорове майбутнє поколінь. У взаємодії з громадами та зацікавленими сторонами ми будемо працювати над тим, щоб кожна людина мала змогу отримувати здорові продукти харчування та доступ до безпечної питної води.

 • ТЕ, ЩО МАЙБУТНЄ БУДЕМО СТВОРЮВАТИ НЕ САМОСТІЙНО, А З
  ПАРТНЕРАМИ ТА ДРУЗЯМИ

  Ми віримо, що спільні зусилля дають кращий результат. Саме тому ми будемо залучати все більше нових споживачів і партнерів для реалізації нашої місї —  нести здоров’я через корисні продукти харчування якомога більшій кількості людей.